Alza slevový kupón 200 Kč na kategorii Camping a Outdoor

Při nákupu zboží alespoň za 2000 Kč z kategorie Camping a Outdoor, můžete na Alze využít tento slevový kód a ušetřit tak na vaší objednávce 200 korun.
Platnost do: 31.8.2018

Výprodej na Boardstar – slevy až 80%

Velké výprodeje na Boardstar.cz se slevami až 80%. Využijte tuto jedinečnou akci a nakupte snow či skate se slevou. Ve výprodeji najdete jak dámské tak i pánské sportovní oblečení a potřeby. Ať už hledáte snowboardové komplety nebo skateové

Velké výprodeje na Boardstar.cz se slevami až 80%. Využijte tuto jedinečnou akci a nakupte snow či skate se slevou.

Ve výprodeji najdete jak dámské tak i pánské sportovní oblečení a potřeby.
Ať už hledáte snowboardové komplety nebo skateové vybavení, vše najdete ve slevě na Boardstar.

Slevy zde dosahují až 80% !

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Doprava zdarma na Gains.cz

Nechcete platit za poštovné? Nakupte suplementy, doplňky výživy, aminokyseliny a další na Gains.cz a v případě, že váš nákup bude za více než 2000 Kč, nebudete platit poštovné.
Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Honzovy longboardy doprava zdarma

Využijte dopravy zdarma na Honzovy-longboardy.cz a ušetřete na poštovném při nákupu nad 2000 Kč. Váš nový longboard, pennyboard či koloběžku tak můžete mít doma se slevou. Honza vám poradí s výběrem. Najdete u něj: levné pennyboardy Nickel, Fades,

Využijte dopravy zdarma na Honzovy-longboardy.cz a ušetřete na poštovném při nákupu nad 2000 Kč. Váš nový longboard, pennyboard či koloběžku tak můžete mít doma se slevou.

Honza vám poradí s výběrem.
Najdete u něj:
levné pennyboardy Nickel, Fades, Graphic, Holiday
levné longboardy, minilongboardy nebo cruisery
koloběžky Slamm, Blazer Pro, Frenzy

a také všechny komponenty, náhradní díly jako kolečka, desky, ložiska, trucky, brzdy a jiné.
Pro dopravu zdarma stačí nakoupit nad 2000 korun.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Výprodej a akční nabídka na inSPORTline

Ušetřete nemalé peníze při nákupu na inSPORTline.cz. V této sekci najdete zlevněné kousky a to až o desítky procent.
Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Doprava zdarma na insportline.cz

Získejte automaticky dopravu zdarma na inSPORTline.cz v případě, že váš nákup bude za více než 2000 Kč. Jakékoliv sportovní vybavení vám tak insportline doručí až domů a to zdarma.
Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Výprodejové akce a slevy až 70 % na kasa.cz

Využijte výprodejových slev, které dosahují až 70%. Projděte si seznam aktuálně probíhajících akcí na Kasa.cz a využijte akčních slev na mnoho produktů.
Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Výprodeje a slevy až 88% na Muziker

Prozkoumejte výprodejovou sekci na Muziker.cz a získejte svůj oblíbený nástroj nebo náhradní díl s fantastickou slevou. Slevy v tomto akčním výprodeji dosahují až 88 procent!
Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Doprava zdarma na muziker.cz

Ať už se chystáte koupit hudební nástroj nebo jen příslušenství k němu, využijte možnosti objednat své zboží a nechat si jej doručit zdarma až domů. Stačí, když na Muziker.cz nakoupíte alespoň za 3000 Kč.
Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Akce pro členy klubu Sportisimo

Výprodejové ceny pro členy klubu Sportisimo i na mimoakční zboží. Zaregistrujte se do klubu na sportisimo.cz a i akční zboží z aktuálního letáku můžete nakoupit levněji než přímo na prodejně. Slevy pro členy klubu dosahují až 70%! Více informací

Výprodejové ceny pro členy klubu Sportisimo i na mimoakční zboží. Zaregistrujte se do klubu na sportisimo.cz a i akční zboží z aktuálního letáku můžete nakoupit levněji než přímo na prodejně. Slevy pro členy klubu dosahují až 70%!
Aktuální slevy na sportisimo

Ať už rádi hrajete tenis, fotbal, badminton nebo jakýkoliv jiný sport, jakožto aktivnímu sportovci se vám vyplatí se zaregistrovat do klubu na sportisimo.cz. Dostanete tak přístup k neveřejným nabídkám a například tenisová raketa, obuv pro běh, cyklistické vybavení či brankářské vybavení můžete mít na druhý den u vás doma i o polovinu levněji.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně