Nabídka Last Minute pobytů na Slevoking

Hledáte víkendový pobyt na poslední chvíli? Využijte akci a projděte si nabídku Last Minute zlevněných víkendových balíčků. Slevy zde dosahují až 60%!

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Pampeliška slevy 30% na first i last minute

Rezervační portál Pampeliška.cz vás vezme na dovolenou skutečně levně. Využijte slevový kód, který vás opravňuje k rezervaci, která bude levnější až o celých 30 procent. Cestovat nebylo nikdy výhodnější.
Využijte slevy i vy a kupte si takový zájezd, pobyt na chatě, v penzionu nebo v rekreačním středisku, který nezklame. Akce na webu Pampeliška.cz se vztahují nejenom na last minute nabídky, ale také na zájezdy first minute. Ze slevy však nebudete zklamáni ani v případě standardního pobytu, který si vyberete bez ohledu na to, jak vzdálený nebo blízký je termín vaší rezervace.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Dotovaná dovolená senior 55+ na Invia

Ač je tato cenová výhoda označovaná jako seniorská sleva, rozhodně se nejedná o nabídku určenou jenom tomu, kdo je v důchodu. Dotovaná dovolená pro seniory 55+ je totiž už podle popisu určená každému, komu je 55 let a více. V dolní hranici se tedy může ještě jednat o ekonomicky aktivní obyvatele, kteří mohou poznat svět. Tato akční nabídka zajistí, že dané poznání světa, tedy lákavá dovolená bude spojená se zajímavou slevou. Podmínkou pro její získání je jenom to, že vám je 55 let a více. Stačí se jen podívat na nabídku cestovní agentury Invia. Ihned jsou dané slevy aktivovány a vy již uvidíte to, za kolik můžete vybraný zájezd s označením vhodné pro seniory zakoupit.

Slevy pro seniory na dovolenou se vztahují na celou řadu různých zemí, kam lze vycestovat v mnoha obdobích celého roku. Mezi ty země, na které se program Senior 55+ vztahuje, patří třeba oblíbené stálice v podobě destinace, kterou je Chorvatsko. Stejně tak nechybí třeba ani neméně lákavé Španělsko, popřípadě i Itálie, nebo Řecko. Slevu 55 plus však můžete využít i k aktivaci seniorských slev do zemí, jako je Kypr, Bulharsko, stejně jako třeba Černá Hora, nebo i Malta. Všude tam jsou v nabídce zajímavá střediska, komfortní ubytovací kapacity a řada zajímavého vyžití pro každého, komu je od 55 let.

Díky seniorským slevám je množné podívat se na zajímavá místa již za pár tisíc. Aktivovaná sleva dokáže zlevnit tisíce zájezdů do zmíněných lokalit. Díky tomu lze vybírat i konkrétní charakteristiku dovolené podle vašich představ. A to s ohledem třeba i na dálku pobytu, kvalitu hotelu, možnosti stravování, nebo s ohledem na dopravu. Dotované zájezdy, jak se seniorským slevám také velmi často v souvislosti s nízkou platbou říká, mohou původní ceny viditelné v ceníku ponížit i o desítky procent.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

First minute slevy s Invia

Pokud hledáte slevu na dovolenou, nezapomeňte právě na tuto velmi výjimečnou a lákavou slevu. Je to sleva za včasný nákup a vztahuje se na všechny zájezdy, které jsou označené jako First minute. Čekat s nákupem dovolené na poslední chvíli se rozhodně nemusí vyplatit. Jak kvůli tomu, že některé zájezdy a některé hotely už mohou být vyprodány, tak i kvůli tomu, že budete takový pobyt kupovat za ceníkové ceny, které patří k nejvyšším. Tedy zájezdy, u kterých máte možnost nákupu s dostatečným předstihem, což se následně pozitivně podepíše na ceně. First Minute slevu Invia není třeba jakkoliv složitě aktivovat. Jednoduše se na ni podívejte, následně zamiřte na web této největší cestovní agentury u nás a už můžete ihned vidět, jaké jsou pro vás k dispozici slevy.

Sleva za včasný nákup dovolené je spojena s bohatou nabídkou zájezdů. First minute dovolená může být spojena nejenom s nejoblíbenější dovolenou, tedy s tou u moře. First minute akční nabídku, která vám poníží cenu včas kupovaného zájezdu, totiž můžete hravě využít i na celou řadu jiných zájezdů. Může to být například lyžařská dovolená, stejně jako nemusí být problém vyrazit na exotickou dovolenou, nebo třeba na poznávací zájezd.  Možností je mnoho. Aktuálně je v nabídce více než 250 000 jednotlivých termínů dovolené, u kterých vám first minute sleva pomůže výrazně ušetřit. A to až ve výši několika desítek procent. Přesně o tolik může být snížena standardní ceníková cena vašeho zájezdu.

First minute zájezdy s výraznou slevou mohou být přesně podle vašich představ. Sleva za včasný nákup je totiž poskytována na celou řadu zájezdů, ze kterých můžete sami vybírat přesně takové, které vám nejvíce vyhovují. A to třeba s ohledem na cílovou zemi nebo lokalitu, stravování, délku pobytu, nebo typ dopravy. Sleva se vztahuje na všechny možné varianty.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Last minute na Invia.cz

Nebojte se vyrazit na dovolenou na poslední chvíli. Last minute zájezdy jsou možností, jak lze získat vytoužený zájezd se skutečně výraznou slevou. Podívejte se na nabídku, přejděte na webové stránky cestovní agentury Invia a už jenom vybírejte. Last minute nabídka vám totiž automaticky vyfiltruje zájezdy se slevou. Máte tak jistotu, že už budete vidět přesně ty ceny, které se oproti těm ceníkovým mohou lišit. A to vskutku velmi výrazně, jelikož výjimkou nemusí být ani slevy ve výši několika desítek procent, nebo možnost mít zájezd levnější o více než polovinu. Stačí čekat s odjezdem do poslední chvíli a následně si zájezd objednat.

Akce a slevy na zájezdy na poslední chvíli vás čekají po celý rok. Nejenom, že můžete na začátku nebo na konci letní sezony vyrazit na aktuální last minute, ale výrazných slev last minute je možné také využít v průběhu celého roku a tak využití akční nabídky může být spojeno také se zimou. Jak v případě, kdy jsou vaším hlavním cílem lyžařské zájezdy, nebo je vaším cílem exotická dovolená. Navíc platí, že některé last minute slevy začínají již velmi brzy. Konkrétně třeba už ve chvíli, kdy do odjezdu zbývá zhruba měsíc. Není důvod se obávat, že pro získání vysokých slev bude vždy nutné zabalit se ze dne na den.

Last minute zájezd se zajímavou slevou si můžete pořídit přesně podle vašich představ. Nabízejí se klasické, tak i exotické země, stejně jako lze vybírat i z celé řady různorodých termínů. Nechybí také možnost zvolit si typ dopravy, nebo i variantu stravování. I dovolená se slevou za nákup na poslední chvíli může být přesně podle vašich představ, bez jakéhokoliv omezování. Neváhejte a aktivujte si last minute slevu a podívejte se na web CA Invia.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně