Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:

Slevový kód 5% na Zoohit

Nakupte pro svého čtyřnohého mazlíčka o 5 procent levněji. Stačí zadat slevový kupón a automaticky budete mít nákup o 5% levnější. Na Zoohit tak můžete nakupovat krmiva, pelíšky, hračky a další chovatelské potřeby za skvělé ceny a navíc s kuponem se slevou.

Platnost již vypršela

Slevový kupón 10% na krmiva Pedegree, Sheba a Whiskas

Dopřejte svému domácímu mazlíčkovi kvalitní krmivo. Nyní jej můžete pořídit se slevou 10 procent na Zoohit díky využití tohoto slevového kuponu.

Platnost již vypršela

Zoohit sleva 10% na prémiové značky

K 9. výročí narozenin si Zoohit připravil akci, kdy můžete zakoupit vybrané zboží premiových značek se slevou 10%. Toto zboží je označeno červenou hvězdičkou a v nákupním košíku stačí zadat pouze slevový kód. Nakupte tak vše pro domácí mazlíčky, psy, kočky s desetiprocentní slevou.

sleva na prémiové značky na zoohit.cz

Platnost již vypršela

Zoohit slevový kód 10% na vše

Vyberte si z jakéhokoliv sortimentu na chovatelském e-shopu Zoohit a použijte tento slevový kód, který vám zajistí slevu ve výši 10% z celého nákupu.

Platnost již vypršela

Doporučte Zoohit a získejte slevu na nákup

Doporučte Zoohit a získejte odměnu.
Přihlašte se do svého účtu na Zoohit.cz a pošlete svým známým předpřipravený kupón na slevu 10%. Jakmile vámi doporučený uživatel nakoupí (použije kupon), získáte odměnu na slevu na váš nákup ve výši 125Kč.

Platnost již vypršela

Kupón na slevu v newsletteru Zoohit.cz

Pokud se zaregistrujete pro odběr emailů v eshopu Zoohit.cz budete dostávat horké novinky emailem o výhodných nabídkách, slevách na vybrané produkty, tipy na péči o zvířata a především ihned získáte slevový kupón na slevu 5% v obchodě Zoohit.

Stačí se jen zaregistrovat pro odběr emailů.

Platnost již vypršela

Doprava zdarma u Zoohit.cz

Nakupte na Zoohit nad 799Kč a zboží vám bude doručeno zcela zdarma, bez poštovného. Pořiďte si kvalitní krmiva, pelíšek, škrabadlo či jiné chovatelské potřeby a ušetřete na dopravě!

Platnost již vypršela