Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:

Slevový kód 5% na Zoohit

Nakupte pro svého čtyřnohého mazlíčka o 5 procent levněji. Stačí zadat slevový kupón a automaticky budete mít nákup o 5% levnější. Na Zoohit tak můžete nakupovat krmiva, pelíšky, hračky a další chovatelské potřeby za skvělé ceny a navíc s kuponem se slevou.

IKULAS-5 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Slevový kupón 10% na krmiva Pedegree, Sheba a Whiskas

Dopřejte svému domácímu mazlíčkovi kvalitní krmivo. Nyní jej můžete pořídit se slevou 10 procent na Zoohit díky využití tohoto slevového kuponu.

MARSWPCZ ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zoohit sleva 10% na prémiové značky

K 9. výročí narozenin si Zoohit připravil akci, kdy můžete zakoupit vybrané zboží premiových značek se slevou 10%. Toto zboží je označeno červenou hvězdičkou a v nákupním košíku stačí zadat pouze slevový kód. Nakupte tak vše pro domácí mazlíčky, psy, kočky s desetiprocentní slevou.

sleva na prémiové značky na zoohit.cz

LUZIV-10 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Zoohit slevový kód 10% na vše

Vyberte si z jakéhokoliv sortimentu na chovatelském e-shopu Zoohit a použijte tento slevový kód, který vám zajistí slevu ve výši 10% z celého nákupu.

NE-DUBEN ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Doporučte Zoohit a získejte slevu na nákup

Doporučte Zoohit a získejte odměnu.
Přihlašte se do svého účtu na Zoohit.cz a pošlete svým známým předpřipravený kupón na slevu 10%. Jakmile vámi doporučený uživatel nakoupí (použije kupon), získáte odměnu na slevu na váš nákup ve výši 125Kč.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Kupón na slevu v newsletteru Zoohit.cz

Pokud se zaregistrujete pro odběr emailů v eshopu Zoohit.cz budete dostávat horké novinky emailem o výhodných nabídkách, slevách na vybrané produkty, tipy na péči o zvířata a především ihned získáte slevový kupón na slevu 5% v obchodě Zoohit.

Stačí se jen zaregistrovat pro odběr emailů.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Doprava zdarma u Zoohit.cz

Nakupte na Zoohit nad 799Kč a zboží vám bude doručeno zcela zdarma, bez poštovného. Pořiďte si kvalitní krmiva, pelíšek, škrabadlo či jiné chovatelské potřeby a ušetřete na dopravě!

Využít Akci
Platnost již vypršela