Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:

Temponábytek.cz slevový kód 4%

Využijte slevového kódu a ušetřete 4% při nákupu jakéhokoliv nábytku v internetovém obchodě Kondela Temponabytek.cz. Slevu je možné využít na jakékoliv zboží z nabídky e-shopu.

1766201 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Akciový nábytek na Kondela Temponábytek.cz

Hledáte nábytek ve slevě? Mohutné slevy na kuchyňský nábytek, nábytek do obývacího pokoje a sedačky, pohovky, křesla, židle a mnohem více. Nenechte si ujít akční nábytek ve slevě na temponabytek.cz.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Prodej online nábytku je v dnešní době skutečně velkým hitem. Mezi jednu společnost, která patří mezi jedničky v oboru, patří i Tempo Kondela, která provozuje obchod Temponabytek.cz.
Kondela Temponábytek.cz
Právě tento internetový obchod můžeme zařadit mezi takové, které nejsou na našem trhu rozhodně žádným nováčkem. Proč? Jelikož Tempo nábytek na trhu nabízí své zboží již přes 25 let. V minulosti klasikou cestou, nyní právě přes internetový obchod. A to přináší mnohým lidem řadu zajímavých výhod, jako možnost nakoupit odkudkoliv, využít různorodé slevové kupony, nebo si nábytek objednat za velmi dobré ceny. Firma jako taková sice vznikla až v roce 2003, ale už od roku 1992 se majitelé věnovali právě danému prodeji jako fyzické osoby. I díky tomu se aktuálně jedná o prodejce, který se může pyšnit primárně bohatými zkušenostmi v oboru. A jak je vidět, tyto zkušenosti se rozhodně vyplácí.

Nejenom maloobchod, ale i velkoobchod

O tom, že je obchod Tempo nábytek rozhodně špičkou na našem trhu, to jasně dokládá to, že se nespecializuje nutně jenom na klasický maloobchod, který je určený vám jako běžným zákazníkům. Kromě této formy prodeje nechybí ani velkoobchodní prodej, kterého mohou využívat i firmy, které chtějí v oblasti prodeje nábytku podnikat. O tom, že si to firma Tempo Kondela může jasně dovolit, svědčí i to, že aktuálně zaměstnává více než 230 zaměstnanců, kteří se plně starají o tom, aby byl každý, velkoobchodní i maloobchodní zákazník plně spokojený.

Rozsáhlost firmy dokládá i to, že se nezaměřuje nutně jenom na tuzemský trh. Pokud jste zákazníci z České republiky, máte možnost nakoupit nejenom klasicky online, ale máte možnost využít i nabídky, která se nachází na prodejnách. Tempo nábytek totiž právě v České republice provozuje celkem 22 vlastních a klasických kamenných prodejen, kde si lze prodávaný nábytek nejenom prohlédnout, ale samozřejmě také zakoupit. Tím ale možnost koupě nekončí. Pokud jste ze Slovenska, máte možnost také nakoupit na eshopu Temponabytek.cz ale stejně tak máte možnost nakoupit i na Slovensku. A pokud se nebudete držet přímo značky Tempo Kondela, pamatujte na to, že tento sortiment lze koupit v dalších partnerských prodejnách, kterých je 260 v České republice a 230 u našich sousedů. Díky tomu se firma jasně řadí mezi tuzemské, ale i zahraniční jedničky.

Široký sortiment nábytku s využitím slevových kódů

Právě velikost samotného zázemí, ale i rozmanitost internetového obchodu jasně ukazuje, jak široký je konkrétní sortiment. Pokud se podíváme na jeho základní skladbu, tak rozhodně musíme začít tím, že si v něm můžete koupit nejenom drobnosti a různé doplňky, ale není problém ani s tím, že si bez jakýchkoliv problémů nakupíte i skutečně širokou škálu jakýchkoliv velkých věcí. Pokud je něco, co jasně dominuje, je to:

  • Jídelní nábytek a kuchyně
  • Nábytek do obývacího pokoje
  • Koupelnový nábytek
  • Nábytek do dětského pokoje

Samozřejmostí nabídky je rozhodně jak to, že můžete koupit celé hotové sestavy, trak třeba i jednotlivé kusy nábytku. A to pohovky, masivní nábytek, komody, vitríny, postele a mnoho dalšího. To vše s jistotou jak bohatého výběru jako takového, tak i s jistotou různorodého designu. Ten zaručeně zaujme jak ty, kteří touží po klasice, tak i ti, kteří hledají něco moderního a také nadčasového.

I když jsou ceny často zcela bezkonkurenční, rozhodně to neznamená, že by společnost Tempo Kondela jakkoliv zanedbávala kvalitu svého prodávaného nábytku. Právě naopak. Ten patří mezi špičku. Zaujme jak svým již zmíněným designem, tak zaujme také tím, že je na výrobu používán vždy ten nejlepší možný materiál. Když k tomu přidáme i jeho prestižní pracování, je více než jasné, že s ohledem na kvalitu nebude zklamán ani náročnější zákazník.

Skutečně levný Temponábytek s dopravou zdarma až domů

Unikátem tohoto eshopu není jenom to, že vám zboží může dopravit po celé České republice a v některých případech i zcela zdarma. Unikátem je samozřejmě i to, že máte možnost si zboží vyzvednout osobně, na některé z prodejen. Co je však velmi zajímavá výhoda, to je vlastní autodoprava. Díky ní máte jako zákazníci jistotu toho, že zboží přiveze přímo domluvený automobil samotné firmy, nikoliv najatá kurýrní služba. Díky tomu máte i jistotu jak opatrné jízdy, tak i toho, že bude dbán maximální důraz na to, aby nábytek nebyl při přepravě jakkoliv poškozený. Lákadlem je také jistota toho, že zboží bude expedováno v co možná nejkratší možnou dobu. Pokud jde o dopravu klasickou, nepřekračuje její doba lhůtu deseti dní. Je ale možnost si i připlatit za expresní dodání, díky čemuž můžete mít nábytek i mnohem dříve. K tomu, že je možné zboží dodat rychleji přispívá i vynikající skladová dostupnost. Díky síti prodejen, ale také díky rozsáhlým skladům je aktuálně více než 95 procent zboží fyzicky na skladě a je zde tedy možnost toho, že bude co nejrychleji odesláno.

Nákup na Temponabytek.cz rozhodně není a nemusí být nijak neosobní. Právě naopak. I když jde o internetový obchod, nechybí zcela přirozeně ani rozsáhlá podpora. Dominuje ta telefonická, kdy je možné hned na dvou kontaktech získat potřebné informace o prodávaném nábytku, nebo je možné získat například radu související s výběrem. Dobře funguje i emailová podpora, která také může dokonale nahradit osobní kontakt v prodejně a zajistit, že výběr zboží bude přesně takový, jak očekáváte.