Doprava zdarma na muziker.cz

Ať už se chystáte koupit hudební nástroj nebo jen příslušenství k němu, využijte možnosti objednat své zboží a nechat si jej doručit zdarma až domů. Stačí, když na Muziker.cz nakoupíte alespoň za 3000 Kč.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně

Výprodeje a slevy až 88% na Muziker

Prozkoumejte výprodejovou sekci na Muziker.cz a získejte svůj oblíbený nástroj nebo náhradní díl s fantastickou slevou. Slevy v tomto akčním výprodeji dosahují až 88 procent!

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně
Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:

Slevový kupón 200 Kč při nákupu nad 3500 Kč na Muziker.cz

Získejte slevu na váš nákup na Muziker.cz ve výši 200 Kč. Využít jej můžete při nákupu v hodnotě nad 3500 Kč. Platí na všechno zboží.

jackpotA ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Slevový kupón 300 Kč při nákupu nad 5000 Kč na muziker.cz

Získejte slevu na váš nákup na Muziker.cz ve výši 300 Kč při nákupu v hodnotě nad 5000 Kč. Platí na všechno zboží. Nelze využít na značky Yamaha a Fender a také na již zlevněné zboží.

INSTA1 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Slevový kupón 1500 Kč při nákupu nad 15.000 Kč na Muziker.cz

Získejte slevu na váš nákup na Muziker.cz ve výši 1500 Kč. Využít jej můžete při nákupu v hodnotě nad 15000 Kč. Platí na všechno zboží. Nelze využít na značky Yamaha a Fender a také na již zlevněné zboží.

INSTA3 ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Slevový kupón 600 Kč při nákupu nad 20.000 Kč na muziker.cz

Získejte slevu na váš nákup na Muziker.cz ve výši 600 Kč při nákupu v hodnotě nad 20000 Kč. Platí na všechno zboží. Nelze využít na značky Yamaha a Fender a také na již zlevněné zboží.

JACKPOTB ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Muziker slevový kód 2%

Zadáním tohoto kódu můžete využít slevu na zboží při nákupu na Muziker.cz, automaticky hodnotu vaší objednávky zlevní o 2 procenta. Nelze jej využít na již zlevněné zboží.

RGS7BZL ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela