Slevový kód 10% na Mlsná Tlapka

Platnost již vypršela

Využijte akčního slevového kódu na MlsnaTlapka.cz a pořiďte pro svého pejska pravidelný příděl dárků v podobě pamlsků a odměn za sníženou cenu. Pravidelná radost pro vašeho psa.

Nabízíme slevový kód ve výši 10% na celou objednávku! Sleva se vztahuje na všechny nabízené balíčky, bez jakéhokoli omezení. A ještě jedna dobrá zpráva – kupón lze uplatnit vícekrát, nemáme žádný limit na počet jeho použití!

Pamlsky v dárkových balíčcích

Mlsná Tlapka – radost pro vašeho pejska

Ačkoliv je každý pes jiný, tak radost a spokojenost dávají páníčkovi najevo všichni stejně. Dejte svému mazlíkovi nějaký pamlsek, když to nečeká. Uvidíte, jak se mu rozzáří oči, bude vrtět ocasem a dělat všechno možné, aby vás přesvědčil, že si zaslouží ještě jeden. A co teprve, kdyby dostával takové “odměny” nebo “dárky” pravidelně?
Právě proto jsou pro vás připraveny dárkové balíčky Mlsná Tlapka, na které se bude váš čtyřnohý kamarád těšit. Každý měsíc mu objednejte krabičku s výběrem těch nejlepších  pamlsků na trhu, zábavných psích hraček a malým překvapením.

Tým Mlsné Tlapky připravuje balíčky tak, aby bavily pejska po celý rok. Právě díky tomu je každá krabička jedinečná. Nikdy se nestane, že příjdou zcela stejné pamlsky nebo hračky, které váš pejsek nedávno dostal. To by ho přece nebavilo.

Záleží také na ročním období či velikosti psa. A samozřejmě je možné balíček upravit i pro štěně tak, aby podporoval jeho zdravý růst.

Kolik balíčků a jak často?

Objednejte pejskovi pravidelné balíčky po celý rok nebo službu Mlsná Tlapka nejprve  vyzkoušejte. Například  k narozeninám, k Vánocům nebo jen tak pro radost. Mlsná Tlapka se objeví v jeho pelíšku co nejdříve od objednání. V případě zvolení více balíčků, příjde druhý a každý další vždy po měsíci.

Za kvalitní a rychlé doručení zodpovídá tým profesionálů z partnerských přepravních společností. Mnoho zákazníků dává ale přednost osobnímu odběru. Z toho důvodu je pro vás zdarma připravených více než 400 odběrných míst po celé České republice v síti Úloženka.

Neváhejte a potěšte chlupáče ještě dnes! Je to velmi snadné. Tři kliknutí, vyplnění základních údajů a balíček je na cestě k němu.

Během zimy je navíc možné získat 10% slevu na celou objednávku. Stačí zadat slevový kupón v posledním kroku objednávky.

Radost pejskům po celý rok!