Tyto slevy již expirovaly:

Slevový kód 3% na elektro

Zadejte slevový kupón na Mall a ušetřete 3% na nákupu elektroniky. Například, pokud budete kupovat novou televizi nebo notebook za 20000 Kč, automaticky se vám odečte 600 Kč!
Platnost již vypršela

7% slevový kód na televize na Mall.cz

Pokud se chystáte koupit novou televizi, máte jedinečnou možnost si ji pořídit se slevou 7 procent v akci na Mall.cz. Platí skutečně na všechny TV - LED, Ultra HD, OLED, SUHD také 3D i Smart s WiFi s úhlopříčkou

Pokud se chystáte koupit novou televizi, máte jedinečnou možnost si ji pořídit se slevou 7 procent v akci na Mall.cz. Platí skutečně na všechny TV – LED, Ultra HD, OLED, SUHD také 3D i Smart s WiFi s úhlopříčkou větší než 121cm.Ať už hledáte satelitní televizi nebo s DVB-T2 tunerem, všechny můžete mít se slevou 7 procent díky našemu slevovému kupónu.

Zakupte TV všechn značek jako Samsung, LG nebo Panasonic ještě levněji.

Platí na všechny TV s úhlopříčkou 121cm a více!
Slevový kupón na TV

Platnost již vypršela

Slevový kupón 6% na vše mimo elektro

Nakupujte na Mall se slevou 6 procent. Slevový kupón vám váš nákup zlevní. Například, uděláte-li nákup za 20000 Kč, automaticky se vám po zadání slevového kódu odečte 1200 Kč!
Platnost již vypršela

10% slevový kód na televize a mobily na Mall

Zadejte v nákupním košíku slevový kód, který se vám zobrazí po rozkliku tlačítka zobrazit kupón a získáte tak okamžitou slevu 10 procent na televize a mobily všech typů a značek v dané kategorii v nákupním domě Mall.cz.
Platnost již vypršela

Sleva 400 Kč na velkou bílou techniku v Mall.cz

Potřebujete novou pračku, lednici, sporák, myčku nebo sušičku? Využijte slevový kupón na 400 Kč do internetového obchodu Mall.cz - kupón platí pouze na velkou bílou techniku při nákupu nad 7000 Kč.
Platnost již vypršela

Využijte slevové kódy Mall a šetřete s námi na vašich nákupech. Mall.cz je jeden z největších internetových obchodů se smíšeným zbožím u nás, v jeho sortimentu najdete téměř vše – od drobného zboží až po vybavení domácnosti nebo elektroniku. Pozice Mallu na trhu dokládá kvalitu prodávaného zboží a i vstřícný přístup k zákazníkům a řešení případných reklamací.
Pravidelně zveřejňujeme slevové poukazy a akční kupóny eshopu Mall, díky kterým můžete nakoupit ještě levněji s jistotou na Mall.cz – internetovému obchodu s tradicí.