Likvidace skladů na Bikero – slevy až 90%

V nabídce se slevami až 90 procent najdete cyklistické oblečení a doplňky jako helmy, tachometry a další.

Využít Akci
Platnost do: Neomezeně
Tyto slevové kupóny už vypršely, ale můžete je vyzkoušet:

15% slevový kód na poslední kusy na Bikero

Na všechny produkty z výprodejové nabídky kol a cyklistických doplňků na Bikero, které jsou označeny jako poslední kus, můžete využít tento slevový kupón a získat je tak o 15 procent levněji.

TRASLEVA ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Bikero slevový kód 15% na vše

Jakýkoliv nákup na Bikeru si nyní můžete zlevnit zadáním tohoto akčního kódu o 15 procent.

LIKONOCE ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Slevový kupón na jízdní kola 10%

Na Bikero nyní můžete pořídit nové jízdní kolo o desetinu levněji. Stačí jen zadat tento slevový kód.

RAZDNINY ZÍSKAT KÓD
Platnost již vypršela

Sleva na kola značky Cannondale 45% + doprava zdarma

Všechny kola značky Cannondale z nabídky obchodu Bikero vám budou doručeny bez platby poštovného. Navíc v nabídce najdete několik modelů řady Quick, Supersix Evo a Synapse se slevami dosahujících 45 procent.

Využít Akci
Platnost již vypršela

Bikero e-shop

Bikero logoKdo umí lehce anglicky, ten si jistě snadno odvodí, že název Bikero vychází z anglického slovíčka bike. A to v překladu znamená kolo. Právě tímto způsobem vznikl i samotný eshop Bikero.cz, který je tedy jasným specialistou na sortiment, kterým není nic jiného, než kola a vše ostatní co se k nim také váže. Nejde ale jenom o provoz internetového obchodu, jelikož pod stejnou značkou jsou provozovány také kamenné prodejny. V nich navíc nenajdete jenom obyčejný personál, ale primárně vášnivé cyklisty. To jasně ukazuje na fakt, že značka je spojena s lidmi, kteří danému segmentu skutečně rozumí. Z toho může těžit každý zákazník, jelikož má jistotu jak kvalitního zboží, tak má i jistotu perfektní poradenství. A to jak osobně, tak i v rámci eshopu.

Na Bikero najdete kola za exkluzivní ceny

Základ nabídky tohoto eshopu je zcela jasný. Jsou to jízdní kola, která jsou vzhledem k popularitě cyklistiky velmi vyhledávaným sortimentem. Jednotliví zákazníci pochopitelně mohou mít různé požadavky s ohledem na to, na co je právě dané kolo vhodné a o jaký konkrétní typ se jedná. Když se podíváme na detailní rozdělení klíčového segmentu, je třeba říci, že ho lze rozdělit na:

  • Horská kola
  • Silniční koa
  • Trekingová a krosová kola
  • Dětská kola a odrážedla

Pomoc s výběrem kola

Nezapomíná se zde ale ani a různé specifické segmenty. Co do nich lze konkrétně zařadit? Jedná se o velmi populární elektrokola, stejně jako takzvaný snowbike nebo také fatbike. V obou případech už jde o jízdní kolo poměrně specifické. Ani to vak není problém na Bikero.cz snadno a levně pořídit.

Kolo je základ. Bikero však nabídne i vše ostatní, co k němu a k vaši cestám můžete potřebovat. Pokud jde o doplňky a také příslušenství, nechybí prvky bezpečnostní, jako je helma nebo chrániče. Dále je samozřejmostí i oblečení, od klasického, přes cyklistickou obuv, až po doplňky ve formě slunečních brýlí. Dále si lze pořídit i všechny možné doplňky ke kolům, jako jsou tašky a brašny, náhradní díly nebo nářadí.

Toto všechno je doplněno sortimentem, který ocení ti, kteří cyklistiku berou přece jenom o trochu vážněji než rekreační zákazníci. Pro ně má Bikero připravený i sortiment kvalitní výživy pro dodání energie, sortiment na podporu tréninkových plánů, nebo všestranné produktu určené hlavně pro zdraví.

A všechno toto zboží lze na Bikeru zakoupit podstatně výhodněji, pokud využijete právě aktivní slevový kód.

Na Bikeru nakoupíte levně, pohodlně a online

Výhody nákupu na Bikero

Je jasné, že kdo hledá maximální pohodlnost nákupu, tomu přijde vhod právě internetový obchod Bikero.cz, kde je možné nakoupit vše potřebné z pohodlí domova. A to s možností doručení nejenom na adresu, ale také s možností vyzvednutí na odběrném místě. Firma však neprovozuje jenom internetový obchod, jelikož má i klasické kamenné prodejny. Východní Čechy, konkrétně potom tedy Hradec Králové, je prvním místem, kde se nachází. Dále lze prodejnu najít ještě v hlavním městě naší země, tedy v Praze. Danou formu nákupu ocení každý, kdo zboží rád vidí, nebo si ho chce pochopitelně také vyzkoušet, nebo otestovat.

Kromě kamenných prodejen jako takových jsou dané pobočky spojeny i se servisní dílnou. Lze si lze kolo nechat sestavit, seřídit, nechat si na něho doinstalovat různé doplňky, stejně jako není problémem ani jakákoliv oprava. Pokud jde o standardní placený servisní úkon, je možné přijet s jakýmkoliv, tedy kdekoliv koupeným kolem.

Zaujme cena nízkého poštovného

Unikátem eshop Bikero je rozhodně i to, že je možné zaslání zboží na konkrétní adresu za jednotnou cenu. Ta je 99 Kč. U menšího sortimentu jde o cenu, která je celkem běžná. Poštovné nijak nestoupne ani v případě nákupu něčeho většího. Třeba celého kola. Zde může naopak klesnout. To proto, že kdo nakoupí nad 2 500 korun českých, ten dopravu neplatí vůbec. A je jedno, zda je zvolena možnost zaslání prostřednictví České pošty, nebo je k doručení využita přepravní služba PPL. Tyto hlavní možnosti doplňuje i unikátní Bikero kurýr, který kolo doveze nejenom až před dům, ale doveze ho kompletně sestavené a seřízené. Tato možnost se týká nákupu specifických kusů, které mají cenu nad 30 000 Kč.

Možnosti platby při nákupu

Koho zajímají možnosti plateb, tomu Bikero odpovídá, že „umí“ vše. Lze si tedy vybrat jakoukoliv dnes běžně používanou metodu platby, a to s ohledem na to, zda je zboží zasláno na adresu, nebo je vyzvednuto či koupeno na pobočce. Mezi nejpopulárnější možnosti patří online platba kartou nebo převodem, dobírka nebo hotovostí platba na pobočce.

Dále nelze zapomínat také na to, že firma vychází vstříc i těm cyklistům, kteří aktuálně nemají dostatek finančních prostředků. Pro ty je připravený nákup na splátky. Ten je vyřizován externě, s využití poměrně známého poskytovatele splátkového prodeje, kterým je Essox.

Možnost vrácení zakoupeného zboží

Na jakýkoliv sortiment objednaný online se vztahuje lhůta 14 dní, během které má zákazník právo zboží vrátit. Nejenom, že Bikero tuto zákonnou lhůtu plně respektuje, Bikero dokáže výrazným způsobem vycházet zákazníkům vstříc, jelikož si je sama vědoma toho, že ne vždy je 14 dní adekvátní doba k tomu, aby se poznalo, zda je zboží pro zákazníka vhodné. V tomto případě každý soukromý kupující má v daném případě možnost využít lhůty výrazně prodloužené, která činí celých 60 kalendářních dní. Ani tím ale klady nekončí. I když ze zákona má eshop na vrácení peněz 30 dní, reálně se Bikero snaží o to, aby byl obchod podstatně rychlejší. Proto je celé vrácení vyřešeno za pár dní.

Další klady Bikera

Unikátním je eshop i kamenný obchod Bikero také v tom, že myslí i na zimu. Když není sezona, mnoho cyklistů o kolo a doplňky zájem nemá. I proto je zimní nabídka celkem zajímavě inovovaná. Jak? Přímo na zimní sport, kterým je lyžování. V nabídce se tak nacházejí jak lyže a hůlky na sjezdové, tak i běžecké lyžování. Ani tady pochopitelně nechybí ani vše ostatní, co je v daném směru potřeba. Pokud budeme konkrétní, tak mluvíme hlavně o oblečení, chráničích a přilbách, brýlích, ale i o batohu, vaku na lyže, nebo tašce na boty. To vše doplňuje i možnost pořízení funkčního spodního prádla.

Obchod se jasně specializuje především na nové zboží, a to napříč celým sortimentem. Kromě toho ale nabídne také bazar, a to zaměřený na letní sezonu. V nabídce je tedy možné najít bazarová jízdní kola. Ty v první řadě zaujmou hlavně svou cenou. Pokud ji porovnáme s původními cenami, není nic výjimečného ano to, že je nižší i o 50 – 70 procent. A navíc i na tyto kola je možné využít naše slevové kupóny. Není to ale jediná přednost bazaru. Dále nelze opomíjet také to, že všechna prodávaná kola jsou nejenom zkontrolovaná, ale jsou také servisována. To znamená, že po technické stránce, i po stránce bezpečnostní jsou v naprostém pořádku a není se rozhodně čeho obávat. Komu nevadí, že jeho kolo není nové, toho nabídka na Bikero.cz rozhodně nezklame.