Používáním stránek Kuponik.cz prohlašujete, že jste si přečetli a souhlasíte s podmínkami využívání stránek Kuponik.cz.

Úvodní ustanovení

Portál kuponik.cz prezentuje slevové akce, výprodeje, speciální nabídky a zobrazuje slevové kupóny internetových a kamenných obchodů. Portál Kuponik.cz neprodává žádné zboží ani služby a tak nenese zodpovědnost za aktuálnost a platnost slevových akcí.

Ochrana osobních údajů

Přihlášením k newsletteru nám poskytujete některé osobní údaje jako jsou jméno a emailová adresa. Stránky je možné využívat i bez poskytnutích těchto údajů anonymně. Provozovatelem portálu a zároveň správcem těchto údajů je společnost: Radim Sklenář, IČ: 01442147. Dozorovým orgánem je Úřad pro ochranu osobních údajů – www.uoou.cz. Žádné informace nikdy nepředáme, neprodáme, nesdělíme žádné třetí straně. K tomu může dojít jen v případě žádosti od státních úřadů nebo orgánů činných v trestním řízení.

Při využívání webového rozhraní také dochází získávání, uchovávání a zpracování dalších údajů, ke kterým máme přístup. Jedná se zejména o informace ohledně vyhledávání konkrétních obchodů nebo slevových akcí a kupónů. Tyto informace nám pomáhají službu Kuponik.cz zkvalitňovat díky statistikám hledanosti a využívání slev. Využíváme službu Google Analytics pro zjištění chování a potřeb uživatelů našeho webu.
Při procházení stránek Kuponik.cz dochází k využívání cookies, které napomáhají rozeznat návštěvníkův prohlížeč a uchovávají některá data o historii prohlížení.