Používáním stránek Kuponik.cz prohlašujete, že jste si přečetli a souhlasíte s podmínkami využívání stránek Kuponik.cz.

Úvodní ustanovení

Portál kuponik.cz prezentuje slevové akce, výprodeje, speciální nabídky a zobrazuje slevové kupóny internetových a kamenných obchodů. Portál Kuponik.cz neprodává žádné zboží ani služby a tak nenese zodpovědnost za aktuálnost a platnost slevových akcí.

Uživatelský účet

Na základě registrace provedené na webové stránce Kuponik.cz může návštěvník přistupovat do svého uživatelského rozhraní, ve kterém si může jednotlivé obchody a slevové nabídky řadit mezi oblíbené. Registrací (vytvořením uživatelského účtu) návštěvník souhlasí se zasíláním newsletteru ohledně nových slevových akcí a slevových kuponů na jeho email.

Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem, případně je možné se do uživatelského účtu registrovat a přihlašovat prostřednictvím sítě Facebook. Uživatel je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu.

Informace uváděné při registraci musí být platné a pravdivé. Při použitím nepravdivých údajů může být účet bez náhrady smazán, stejně tak v případě, pokud by docházelo k porušování dobrých mravů, platných právních předpisů nebo těchto podmínek.

Ochrana osobních údajů

Registrací na webovém rozhraní nebo přihlášením k newsletteru nám poskytujete některé osobní údaje jako jsou jméno a emailová adresa. Stránky je možné využívat i bez poskytnutích těchto údajů anonymně. Provozovatelem portálu a zároveň správcem těchto údajů je společnost: Radim Sklenář, IČ: 01442147. Dozorovým orgánem je Úřad pro ochranu osobních údajů – www.uoou.cz. Žádné informace nikdy nepředáme, neprodáme, nesdělíme žádné třetí straně. K tomu může dojít jen v případě žádosti od státních úřadů nebo orgánů činných v trestním řízení.

Při využívání webového rozhraní také dochází získávání, uchovávání a zpracování dalších údajů, ke kterým máme přístup. Jedná se zejména o informace ohledně vyhledávání konkrétních obchodů nebo slevových akcí a kupónů. Tyto informace nám pomáhají službu Kuponik.cz zkvalitňovat díky statistikám hledanosti a využívání slev. Využíváme službu Google Analytics pro zjištění chování a potřeb uživatelů našeho webu.
Při procházení stránek Kuponik.cz dochází k využívání cookies, které napomáhají rozeznat návštěvníkův prohlížeč a uchovávají některá data o historii prohlížení.